P.NO / Drum Affection / Prague / CZ

Wszystko zaczeło się we Włoszech w 2001 roku, kiedy to dj P.no postanowił zabrać sie za miksowanie drumandbass’u i razem z dj’em Nuz_d założył projekt Undergranda.
Projekt rósł w siłę dzięki czemu P.no został dwukrotnie zaproszony na “Italian Drum’n’Bass Convention” gdzie supportował Andy C oraz Adam’a F. Zagrał również na “Chico Bum Festival” z takimi artystami jak Goldie i D-Bridge.
Coraz częściej występował poza granicami Włoch. Zagrał m.in. w Niemczech, Hiszpani, Portugalii, Słowacji oraz w Polsce (Krzysztofory, Roentgen, Peweks – Kraków, Fort Legionow i CDQ – Warszawa, Sfinks – Sopot , IQ Club – Poznań).
W 2006 roku P.no przeprowadził się do Pragi gdzie zaczął współpracę z lokalnymi przedstawicielami sceny drum and bass. Zagrał w większości najważniejszych klubów, tj.: Roxy czy Cross oraz na fetiwalach: “Let it Roll” czy “Rock for People”. Miał okazję supportować takie gwiazdy jak Aphrodite, Ed Rush, Shy FX, Pendulum, Dirtyphonics, Futurebound, J Majik, Panacea, Shimon, TC, Cyantific czy Black Sun Empire.
Od kilku lat P.no należy do drumandbass.cz, największego portalu drum’n’bassowego w Czechach, organizuje również cykl imprez “Drum Affection”, które w 2010r. podczas “Czech DnB Awards” uzyskały miano najlepszych. Do tej pory w ramach DA zagrali m.in: DJ Hype, Benny Page, G Dub, Concord Dawn, Muffler, Tantrum Desire, Xample & Lomax, A.I., Jenna G, Big Bud.
W tym samym roku, po jednej z wizyt w Krakowie P.no wraz Dr. Ki (PT) założył kolektyw dj-ski P.nokio, w ramach którego grają imprezy korzystając z trzech gramofonów.
QR Code