ESPACE / Bassworx DXB / PL

Narodził się w efekcie magnetorotacji hipernowej. Kula nieskończonej kreatywności poprowadziła go do nietuzinkowej kariery UX and interface designer w Dubaju ewoluując do speca od szerokopojętej creative virtual technologies.
Znaczenie? Mówisz „chcę sięgnąć gwiazd”, a eSpace tworzy Ci całe uniwersum.
Kosmogonia umysłu eSpace odzwierciedla się w jego miłości do karmienia zmysłów – w tym od ponad 20 lat do dźwięków Drum & Bass.
Tutaj od subtelnych, klimatycznych dźwięków po epickie zniekształcone basy Neurofunk – Podróżuje przez warstwy, instrumenty i vocale zabierając słuchaczy ze sobą. W miksach dużą rolę odgrywają przestrzenie, breakdowny i delikatne dźwięki, które zapowiadają niezapomniane dropy.
A wziął się z połącznia góralskiej krwi i dubajskiego neofuturyzmu. W Zakopanem był rezydentem legendarnego klubu Ampstrong oraz Rockus, w Dubaju dołączył do ekipy Bassworx DXB. Tam, od 2013 roku, był dyrektorem kreatywnym odpowiedzialnym m.in. za konstrukcje multimedialne i video mapping.
Jak w każdej wielkiej podróży wystąpił też ALERT! TURBULENCJE! Do podróży kosmicznej potrzeba asyst grawitacyjnych, które udzielili mu: przyjaciele, ulubieni artyści, ludzie z zakopiańskiego Teatru Witkacego, ekipa Bassworx DXB, oraz stacja SomaFM PopTron.
Tym, niezależnie od czasu i przestrzeni eSpace pozostanie wdzięczny.
Rakieta rozpędziła się i pędzi bez przeszkód z prędkością światła. Tak powstał projekt ASTRONOMICAL. www.astronomical.pl
Od ponad 15 lat DJ eSpace tworzy konstelacje na scenie z takimi gwiazdami jak Calyx, TeeBee, Seba, Andy C, Wax, K-size, Woodle, Somalie, Logistics, Push, Mc Dynamite, High Contrast i wieloma innymi.
eSpace kreuje galaktykę, w której zagina ziemskie prawa fizyki. To nietylko muza pełna emocji i ciężkiego basu, ale również konkretne doznania audiowizualne.

Będziesz skakał jakby Twoje ciało nigdy nie znało grawitacji.

QR Code